Çözümlerimiz

Norm Kadro Çözümleri

İş gücünü daha verimli kullanmak ve atıl iş gücünü tespit etmek için dünyada kabul görmüş hareket kodlama yazılımları ve yapılan işe uygun diğer metodolojiler kullanarak iş gücü maliyetlerinin optimize edilmesi.

daha fazla oku
BUSINESS NAVIGATION

İş kontrolü işletmeniz için bir GPS gibidir. Tam olarak nerede olduğunuzu, ve hedeflerinize ulaşmak için en hızlı rotayı gösterir.

daha fazla oku
Yalın Dönüşüm

Operasyonel ve yönetsel süreçlerde değer yaratmayan iş adımlarının tespit edilmesi, bu iş adımlarından arındırılmış yeni yalın değer akışının oluşturulması ve bu yalın yaklaşımın kurum kültürü haline getirilmesi.

daha fazla oku
Kademelendirme

Organizasyon boyutu ve pozisyonun organizasyon üzerindeki etkisi, insan yönetimi sorumluluğu, üstesinden gelinmesi beklenen problemlerin niteliği ve yaratıcılık gereksinimi, yapılan işe ilişkin riskler ve çalışma koşulları değerlendirilerek her bir pozisyon için iş değerleri ve kademe yapısı oluşturulur.

daha fazla oku
Performans Yönetimi

We work with our clients and do a deep analysis of their business. We help prepare possible outcomes to different decisions.

daha fazla oku
Gelişim Analizleri

This stops companies from taking drastic measures like downsizing or closing down sites; those things happen only with no.

daha fazla oku